beyazLogo

Profesyonel Klinik Yönetimi

2024 © Copyright, Tüm hakları saklıdır. All for clinics
Made by Moximu

Pazarlıyoruz

8a3f7fb775-featured-image

ALL FOR CLINICS olarak, kliniklerinizin marka imajlarını profesyonel çerçevede yönetebilmek amacı ile vitrinlerini de yönetiyoruz. Sağlık sektöründeki tecrübemiz ve hasta kabul süreçlerindeki deneyimimizle kliniğiniz için en doğru duruşu benimsiyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  1. Pazarlama Stratejileri Geliştirme: Kliniklerinizi tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için özel pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Hangi kanalların ve yöntemlerin sizin için en uygun olduğunu belirlemek için tecrübelerimizle sizleri yönlendiriyoruz.
  2. Doğru Partner Firmalar Nasıl Seçilir?: Tasarımcı, PR danışmanı ve/veya dijital pazarlama ajansları. Sizinle birlikte sürecimize katkısı en fazla olacak partner firmayı belirliyoruz.
  3. Dijital Pazarlama: Google ve/veya Meta reklam stratejilerini belirlerken, hedef kitle pazarı ile stratejileri oluştururken, bu doğrultuda ajans ile çalışırken her zaman yanınızdayız.
  4. Kurumsal Pazarlama: Sizin adınıza kurum anlaşmalarınızı yapıyoruz. 500+ çalışanı olan kurumlarla olan tüm organizasyonunuzdan biz sorumlu oluyoruz. Sosyal sorumluluk projeleri, indirim ve kampanya anlaşmaları, bilgilendirme seminerleri ile taramalar düzenliyoruz. Aracı kurum ve özel sağlık sigortası anlaşmalarınızı sağlayarak daha fazla bilinirliği uygulamaya çalışıyoruz.
  5. Esnaf Ziyaretleri: Kliniğinizin semtinde yürüme mesafesindeki ziyaret edilmesi gerekeni birlikte planladığımız işyerlerini sizin adınıza ve/veya ekibinizden biri ile birlikte ziyaret ediyoruz.
  6. Performans İzleme ve Raporlama: Tüm pazarlama faaliyetlerimizin sonuçlarını ve ölçümlerini birlikte yapıyor, değerlendiriyor ve yeni yol haritamızı belirliyoruz.

Klinikleriniz büyürken duruşuna ve marka imajına doğru yön vermek için, yeni hasta giriş oranınızı istediğiniz hasta profili doğrultusunda artırabilmek için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Siz hastalarınıza odaklanırken, kliniklerinizin pazarlaması bize emanet!

2024 © Copyright, Tüm hakları saklıdır. All for clinics
Made by Moximu