beyazLogo

Profesyonel Klinik Yönetimi

2024 © Copyright, Tüm hakları saklıdır. All for clinics
Made by Moximu

Denetliyoruz

b1b6d88265-featured-image

ALL FOR CLINICS olarak, kliniklerde uyguladığımız standart ve klinik kurallarını, hasta süreç işleyişini ve süreçlerini aktif ve verimli hale getirmek için denetim hizmetleri sunuyoruz. “Denetliyoruz” hizmetimiz, kliniklerinizin uyumluluğunu ve kalite standartlarını korumak, potansiyel riskleri azaltmak ve en iyi uygulamalara uygunluğu sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  1. Gizli Müşteri Denetimleri: Kliniğinize özel tasarlanan senaryo ile hasta süreçlerinizi randevu aşamasından tedavi sonrası  aşamasına kadar denetlediğimiz yöntemimizdir. 30 yaş üzeri gizli müşteri datamızdan düzenli yönlendirmeler yapar ve sonrasında sizlerle süreci istişare ederiz.
  2. İç Denetim: Klinik içerisinde uygun bulduğumuzu pozisyonlarımızı uygun organizasyon şeması ile konumlayarak iç denetim sistemini aktif hale getiririz. Geri bildirim verme, ekip yönetimi, toplantı yönetimi vb eğitimler ile sürecin sorunsuz ilerlemesini sağlarız. Check-list’ler hazırlarız.
  3. Dış Denetim: Ekibimizden denetim uzmanımız ile belirlediğimiz periodlarda kliniğinize gelir, denetler ve raporlarız.
  4. Mali Denetimler: Çalıştığımız müşavirimiz aracılığı ile muhasebe süreçlerinizde herşeyin yolunda gidip gitmediğine bakar ve sizi yönlendiririz. Mizan raporlarınızı alır, inceler ve size yol gösteririz.

Denetimlerimiz ile sunduğumuzu düşündüğümüz hizmet standardımızın seviyesini belirleriz, gelişme alanlarımızı tespit ederek mükemmel hasta deneyimini hedefleriz.

2024 © Copyright, Tüm hakları saklıdır. All for clinics
Made by Moximu